Ach! Co to był za rok!

To był wspaniały rok! Pełen wyzwań, niespodzianek, chwil szczerze roześmianych i tych wzruszenie przepłakanych. A było to tak:

-Blisko 60 małych wyzwań stanęło w progu sal „Katarzynek” i „Żabek” 1 września 2014 roku. Małe „wyzwaniątka” okazały się bystrymi, uśmiechniętymi i entuzjastycznie witającymi każdy dzień przedszkolakami, które po nadchodzących wakacjach zwać się będą już nie „maluszkmi” a „starszakami” 🙂
-Pełnej mobilizacji wymagała od nas przeprowadzona w naszym przedszkolu, przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, na przełomie marca i kwietnia „Ewaluacja Problemowa”. W tym czasie, wielkiej próbie została poddana nasza praca dydaktyczno-wychowawcza, zaangażowanie i relacje przyjacielsko-pracownicze, a co za tym idzie cała „aura Flisaczka”. Pękaliśmy z dumy słysząc końcowe „A, A, B”. Zostaliśmy ocenieni na dwie szóstki i piątkę!
-Niespodzianką były dla nas wygrane konkursy (w tym zdobycie  IV miejsca w plebiscycie „Nowości” na „Przedszkole 2015 roku”) , wspaniale zorganizowane przez Rodziców 6-latków imprezy żegnające przedszkole, kwiaty i cukierki wręczane nam z okazji Dnie Edukacji Narodowej oraz… pomału rosnące (ku uciesze list naborwych dzieci z rocznika 2016) brzuszki dwóch z naszych pań nauczycielek.
-Szczerze roześmiane były m.in.: spektakle dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty, występy Tymka vs. Kudłatego śpiewającego wcale nie pod nosem „Kupiłem czarny ciągnik” oraz twarze dzieci skaczących na dmuchanych trampolinach postawionych w naszym ogrodzie z okazji Dnia Dziecka.
-Nie obyło się także bez ocierania łez wzruszenia. Wszystko dlatego, że nasza kochana Pani Gabrysia, pracująca w naszym przedszkolu od 7 lat zdecydowała się przejść na zasłużoną emeryturę. Będzie jej nam brakowało! Co tu dużo pisać… już jej nam brakuje!
Pisać i wyliczać można by jeszcze długo… Przyznajcie sami-To był wyjątkowy rok szkolny!