nasze akcje

#gaszynchallenge

Akcja przysiadów! Całe przedszkole wspólnie wykonało 100 przysiadów, wszystko dla Mateusza Oźminy i jego walki z chorobą. Filmik został nagrany oraz wstawiony na Youtube, dzięki temu mogliśmy pomóc w zbiórce pieniędzy.

 

 

Zbiórka kasztanów

Kasztanowa akcja miała miejsce w październiku 2020 roku. Pod naszym przedszkolem zgromadzono tony kasztanów w szczytnym celu – dla Mateusza Oźmina!

 

Akcje schroniskowe

Przedszkole Flisaczek jest czułe na potrzeby zwierząt! Organizujemy zbiórki karmy, kocy, zabawek. Mało tego, nasze przedszkolaki sama wychodzą z inicjatywą. Zamiast prezentów na urodziny, niektóre dzieci organizują zbiórki na rzecz schroniska 🙂 :) 🙂

Zbiórka dla Starej Huty

#DZIEŃSZPILEK

Ogólnopolska akcja charytatywna mająca na celu zebranie pieniędzy dla Fundacji Przylądek Nadziei. Wstawienie zdjęć szpilek z odpowiednim hashtagiem na media społecznościowe mogło pomóc niejednemu dziecku. Nasze Panie chętnie wzięły udział w akcji i pochwaliły się obuwiem.

Audiopoemiki

Nagrywanie audiopoemików z zimowo świątecznymi wierszami wpisał się już w okres zimowy w Przedszkolu Flisaczek. Głównym organizatorem akcji jest Nasza pani nauczyciel Ola Szopa. Sprzedaż płyt-cegiełek przeznaczana jest na szczytne cele.

Zbiórka Elektroodpadów

Współpracując z firmą recyklingową SEDO rodzice i nauczyciele mają możliwość wyrzucenia elektrośmieci do specjalnych pojemników znajdujących się przy przedszkolu. Pieniądze zostaną przeznaczone dla Hospicjum Nadzieja.

Almanach Flisaczkowych przepisów.

Przepisy prosto z flisaczkowej kuchni pomogły wesprzeć Mateusza Oźmina.

Zbiór nakrętek

Zbieranie nakrętek od wielu lat wpisuję się w naszą działalność charytatywną. Pieniądze z oddanych nakrętek przeznaczamy na różnorakie cele naszej lokalnej społeczności.

 

Pomoc dla hospicjum