GAZETKA

„Flisaczkowy Niusik” to jedna z naszych przedszkolnych, „eksportowych” tradycji, z której jesteśmy bardzo dumni. Jej powstanie rozpoczęło się od wspólnej, pisarskiej pasji trzech z naszych nauczycielek: Doroty Karallus, Moniki Jakubowskiej oraz Anny Żołny. Z czasem do zespołu redakcyjnego dołączyły kolejne, wcześniej piszące „do szuflady” nauczycielki (skład zespołu redakcyjnego wybranego numeru możecie Państwo poznać wczytując się w niusikową stopkę). I tak… pierwszy numer przedszkolnego kwartalnika został wydany w marcu 2013 roku.

„Tworzymy „Niusika” po to, aby dzielić się z całą, przedszkolną społecznością dobrymi wiadomościami, na bieżąco informować o naszych dokonaniach i najbliższych planach, a przede wszystkim skłonić flisaczkowych rodziców do czytania swoim pociechom o tym, co w naszej trawie piszczy” mówi pani Anna Żołna, jedna z założycielek gazetki.

Państwu życzymy przyjemnej lektury numerów archiwalnych „Flisaczkowego Niusika”, a paniom redaktorkom wielu radosnych wątków do poruszenia w kolejnych wydaniach kwartalnika!

"Flisaczkowy Niusik nr 1"

„Flisaczkowy Niusik nr 1”

"Flisaczkowy Niusik nr 2"

„Flisaczkowy Niusik nr 2”

"Flisaczkowy Niusik nr 3"

„Flisaczkowy Niusik nr 3”

"Flisaczkowy Niusik nr 4"

„Flisaczkowy Niusik nr 4”

"Flisaczkowy Niusik nr 5"

„Flisaczkowy Niusik nr 5”

"Flisaczkowy Niusik nr 6"

„Flisaczkowy Niusik nr 6”

1

„Flisaczkowy Niusik nr 7”

Flisaczkowy Niusik, marzec 2018

„Flisaczkowy Niusik” Listopad 2019

 

„Flisaczkowy Niusik” Październik 2020