Kadra

Przedszkole „Flisaczek” to przede wszystkim dzieci: ich radość, energia i spontaniczność. Tuż obok dzieci (nieraz z boku, częściej zupełnie blisko) są dorośli. Jest ich dwudziestu trzech. Każdy z nich jest inny. Są wśród nas umysły ścisłe i dusze artystyczne, są sportowcy i melancholicy.  Są chude patyki oraz całuśne, gorące ramiona. Mamy też poważnych i mniej serio oraz takich co czasem mówią cicho i powoli, a innym razem szybko i głośno. Jedno jest pewne: każdy z nas bardzo lubi swoją pracę, a przedszkolne dzieci nazywa „swoimi”.

Oficjalnie nazywani jesteśmy „kadrą”, czy „asystentami”, ale kadra może być „narodowa”, a asystenci „dentystycznymi” to pisząc krótko jesteśmy Paniami i Ciociami z przedszkola. Wszystkich nas, raz długo, raz krótko pilnuje Pani Dyrektor – mgr Ilona Boehlke.

Flisaczkowe panie nauczycielki, czyli:
p. Ula
p. Renia
p. Kasia
p. Dorota 
p. Monika
p. Iza K.
p. Iza R.
p. Magda 
p. Kaja 
p. Agnieszka
p. Angelika 
p. Marta

posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, regularnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i warsztatach, a zdobytą wiedzę wykorzystują do pracy z dziećmi. Podczas swoich zajęć korzystają z najnowszych metody pracy z dzieckiem, uwzględniając jego wiek, zainteresowania i umiejętności. W podejmowanych działaniach wszystkie panie nauczycielki starają się stymulować każdą ze sfer osobowości flisaczkowych przedszkolaków dbając o ich harmonijny rozwój.

Niewątpliwym wsparciem dla dzieci i nauczycielek, bez których nie udałoby się osiągnąć wielu, jeśli nie wszystkich, z przedszkolnych celów, są:

p. Ania N.

p. Iza

p. Kinga 

p. Jola 

p. Agnieszka

p. Yulia
p. Arleta 
p. Marianna 
p. Lidia 

p. Tymek 

p. Andriej 

Cały zespół „Flisaczka” stanowi całkiem dobrze zgraną drużynę, która każdego dnia próbuje swoim dzieciom przybliżyć wielokolorowy świat. Musi nam to wychodzić całkiem nieźle, skoro pierwsi wychowankowie naszego przedszkola z uśmiechem i sentymentem powierzają nam swoje pociechy! Jesteśmy z tego faktu dumni już od 27 lat!