Nasze przedszkole

Przedszkole Niepubliczne „Flisaczek” w Toruniu istnieje od 1992 roku. Od początku jego powstania po dzień dzisiejszy Dyrektorem jest mgr Ilona Boehlke.

Przedszkole   „Flisaczek”  bawi,  uczy,  inspiruje ,  zapewnia  twórczą  i  przyjazną  atmosferę do  poszukiwania   przez  dziecko   swojego  miejsca  w  świecie.  Jest  to miejsce,  w  którym każde    dziecko   znajdzie    ciekawe    zajęcia    edukacyjne   w   formie    zabaw,    poczucie bezpieczeństwa,  bezwarunkową   akceptację,  niewyczerpaną  cierpliwość  i  miłą  atmosferę sprzyjającą rozwojowi i edukacji.

Dysponujemy dużymi salami, które są przestronne, kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające atest bezpieczeństwa. Wokół przedszkola rozciąga się bardzo duży ogród, wyposażony w urządzenia i sprzęt sportowo-rekreacyjny.

Jesteśmy przedszkolem, które wychodzi naprzeciw potrzebom naszych wychowanków, w szczególności zwracając uwagę na indywidualny rozwój każdego z naszych małych podopiecznych. Stale rozwijamy wachlarz zajęć dodatkowych, tak jak i nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać potrzebom dzieci spędzających z nami czas.

Placówka działa od 1 września do 31 sierpnia w godz. od 6.30 -17.00 z 4-tygdniową przerwą wakacyjną.