Nasze przedszkole

Przedszkole Niepubliczne „Flisaczek” w Toruniu istnieje od 1992 roku. Od początku jego powstania po dzień dzisiejszy Dyrektorem jest mgr Ilona Boehlke.

Przedszkole „Flisaczek” bawi, uczy, inspiruje, zapewnia twórczą i przyjazną atmosferę do poszukiwania przez dziecko swojego miejsca w świecie. Jest to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę sprzyjającą rozwojowi i edukacji.

Dysponujemy dużymi salami, które są przestronne, kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające atest bezpieczeństwa. Wokół przedszkola rozciąga się bardzo duży ogród, wyposażony w urządzenia i sprzęt sportowo-rekreacyjny.

Jesteśmy przedszkolem, które wychodzi naprzeciw potrzebom naszych wychowanków, w szczególności zwracając uwagę na indywidualny rozwój każdego z naszych małych podopiecznych. Stale rozwijamy wachlarz zajęć dodatkowych, tak jak i nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać potrzebom dzieci spędzających z nami czas.

Placówka działa od 1 września do 31 sierpnia w godz. od 6.30 – 17.00 z 4-tygodniową przerwą wakacyjną.