Magiczny weekend

To były wyjątkowy weekend dla całej społeczności Flisaczka!
Miniony piątek, a w szczególności sobotę na pewno pamiętać będziemy jeszcze długo!

W piątkowe popołudnie nasze przedszkole odwiedził najprawdziwszy Iluzjonista! Jego uśmiechnięte „show”, z otwartymi ustami obejrzały wszystkie flisaczkowe grupy. Jak na prawdziwą magię przystało z kapelusza wyfrunął biały gołąb imieniem Tomek, stare i podarte chustki zmieniały się w piękne peleryny, krótkie sznureczki stawały się długimi linami a białe piłeczki ping-pongowe po czarach małej Klary z grupy Katarzynek zaskoczył nas żywymi kolorami 🙂 spójrzcie kto jeszcze pomagał panu Iluzjoniście w czarach:

Jednak największych emocji dostarczyli nam w sobotę Pani Ania (uśmiechnięta wychowawczyni 6-letnich Piernikowych Skrzatów) i Pan Krzyś (dzielny toruński strażak, który przeprowadził z naszymi dziećmi niejedna zajęcia dotyczące pierwszej pomocy). Otóż Pani Ania i Pan Krzyś 18 kwietnia A.D. 2015 zostali mężem i żoną, o czym zaświadczają naoczni świadkowie przepięknej ceremonii zaślubin; Koleżanki z pracy, licznie zgromadzone radosne Piernikowe Skrzaty wraz z Rodzicami oraz eleganccy goście Pary Młodej 🙂
Magia unosiła się w powietrzu (pisząc w przenośni i dosłownie). Wokół Państwa Młodych fruwały kolorowe balony przyniesione przez przedszkolne dzieci, a potem pofrunęli sami Państwo Żołnowie-unosząc się na strażackim „wysięgniku” hen wysoko ponad dach Kościoła.
Pani Aniu, Panie Krzysiu-oby jak najwięcej takich momentów w Waszym wspólnym życiu!